+ (421) 915 390 702 info@servis-repas.sk

ZÁLOHA A OBNOVA DÁT

V dnešnej informačnej dobe sú dáta, ktoré tvoríme naším produktom, ktorý môžeme a niekedy aj musíme opakovane použiť. Napríklad podnikateľom vypláva povinnosť zálohovať dáta z účtovníctva a miezd aj v elektronickej forme. Účtovníctvo 10 a mzdy 50 rokov. Mamičky a oteckovia si napríklad veľmi radi pozrú fotky svojich potomkov. Napokon im ich môžu aj odovzdať pokiaľ nerozmysleným konaním o ne neprídu. Preto zálohovanie dát sa čím ďalej stáva nevyhnutnosťou. Zálohovanie dát ma rôzne formy, ktoré sú nastavene tak aby spĺňali konkrétne požiadavky.

Preto už pri zakladaní tejto firmy už pred viac ako desaťročím bolo hlavnou myšlienkou zálohovanie dát. Keďže v tej dobe boli ešte pamäťové média na pomerne vysokej kvalitatívnej úrovni nestretli sme sa s pochopením trhu. Naopak dnes keď si kúpite elektronické dátové médium je často krát vadné už pred jeho použitím alebo po veľmi krátkej dobe používania. Nazývame to spotrebná doba. Ale ako ste už sami zistili, že dáta je to čo potrebujete.

Preto sme sa vrátili k myšlienke zálohovania.

Vzhľadom k pokročilej dobe vo vývoji elektroniky a zariadení na spracovanie dát nie je nutnosťou kupovať drahé rozsiahle riešenia. Prichádzame k vám s ponukou zálohovania Vašich dát, ktoré sú chránené našimi krídlami aby sa nestratili alebo nepadli do nepovolaných rúk. Záloha môže byt krátkodobá aj dlhodobá prípadná archivácia dát pre neskoršie použitie hlavne pre podnikateľské subjekty. Elektronická pošta, účtovníctvo a ďalšie dáta.

Zálohovanie dát je služba určená prevažné pre firmy, ktoré denne spracovávajú firemné dáta. Veľa ľudí ako aj firiem už má skúsenosti so stratou dát následkom zlyhania pevného disku, alebo iného pamäťového média ako je USB kľuč, pamäťová karta alebo optické médium.

Portfólio zálohovacích technik, ktoré ako firma ponúkame je široké. Keďže ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne vždy hľadáme optimálne riešenie zálohovania v prospech zákazníka. Dôležitými kritériami pri výbere vhodného zálohovacieho riešenia sú napríklad: objem dát, úroveň bezpečnosti, typ dát, rýchlosť pripojenia, dostupnosť či rozdiel fyzická/právnická osoba. Keď navrhujeme riešenie pre zálohovanie vždy sa snažíme pristupovať k zákazníkom osobne a hľadáme najefektívnejší spôsob zálohovania.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

Ste právnická alebo fyzická osoba ? Hľadáte niekoho kto sa postará o všetky vaše zariadenia a sieť ? Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru, radi vám pomôžeme udržať vaše zariadenia v najlepšom stave.

+421 915 390 702

info@servis-repas.sk

ZARÁBAJTE SPOLU S NAMI

Máme tu vždy niečo pre každého.

Najlepšia referencia je tá, ktorá prichádza priamo od spokojných klientov. Ak sa Vám naše služby páčia, odporučte ich a odmeníme aj Vás. Stačí nás kontaktovať a zľavy alebo podiel s predaja je váš.

Naši spokojní klienti sú pre nás najdôležitejším propagačným médiom.

Pin It on Pinterest