+ (421) 915 390 702 info@servis-repas.sk

KALKULÁCIE A PREDAJ NOVEJ TECHNIKY

Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb tvorí kalkulácia, predaj a konfigurácia novej výpočtovej techniky.

HERNÉ PC ZOSTAVY

Vieme Vám ponúknuť jedinečný vzhľad vášho počítača. Výrobcovia skriniek ako NZXT, Fractal Design, Zalman, Cooler Master, Corsair ponúkajú obrovské množstvo tvarov, veľkostí a farebných variácii. Vieme zabezpečiť takmer všetky modely. Počítač vieme vysvietiť pomocou LED diód a dosiahnuť efektný vzhľad. Počítač je možné vyrobiť v rozmeroch ATX, ITX alebo v rozmere hernej konzoly Xbox One. Samozrejmosťou je cable-management, takže každý kábel má svoje miesto.

Pri výbere komponentov je dôležité zladiť jednotlivé súčasti nie len parametrovo ale aj vzhľadovo a funkčne. Vďaka detailom na ktoré sa pri návrhu nezabúda je možne dostať z počítača želané maximum a dosiahnuť aj spoľahlivosť a stabilitu. Pri výbere kvalitnej základnej dosky získate nadštandardné sieťové a zvukové karty, lepšie možnosti pretaktovania, stabilnejší chod, lepšiu podporu od výrobcu a taktiež krajší vzhľad a prémiové komponenty. Mať špičkovú dosku bez odomknutého procesora je plytvanie financiami preto treba pri výbere zohladniť aj tento faktor.

PROFESIONÁLNE PC ZOSTAVY

Kompletne nakonfigurovaná, a vyladená profesionálna stanica pre strih videa, úpravy fotografií, práca s 3D, projektovanie alebo zostava pre hudobnú produkciu  je precízne ručne kompletovaná počítačovým špecialistom a následne podrobená záťažovým testom, ktorý prebiehajú od 12 do 72 hodín. Vďaka tomu sú naše zostavy 100% stabilné a efektívne.

Nakoľko naša ponuka výpočtovej techniky je veľmi pestrá a neustále aktualizovaná, neuvádzame na tejto stránke konkrétne modely a ceny ponúkaných výrobkov. Vzhľadom na naše zameranie uprednostňujeme kontakt so zákazníkom, kedy Vám naši pracovníci radi poradia tak pri správnom výbere počítača, ako aj pri rozširovaní už existujúcich zostáv.

NÁKUP NA SPLÁTKY

Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku zažijete, keď si ho kúpite hneď. Nový výrobok splatíte predsa oveľa ľahšie akoby ste si mali na neho pomaly šetriť. Preto sa snažíme prinášať čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky. Nakupovať na splátky cez Quatro v súčasnosti môžete už naozaj čokoľvek a kdekoľvek.

Všetky tieto dôvody vedú k tomu, že keď sa ľudia rozhodujú pre nákup na splátky, je Quatro jasná voľba. Nečakajte a urobte si radosť už teraz aj vy. Pri nákupe na splátky cez Quatro stačia len 3 jednoduché kroky a môžete si užívať nový výrobok.

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

Ste právnicka alebo fyzická osoba ? Pri nákupe viacerých zariadení máme pre Vás pripravené výhodné množstevné zľavy. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru, radi vám pomôžeme vybrať tu najvýhodnejšiu zostavu.

+421 915 390 702

info@servis-repas.sk

ZARÁBAJTE SPOLU S NAMI

Máme tu vždy niečo pre každého.

Najlepšia referencia je tá, ktorá prichádza priamo od spokojných klientov. Ak sa Vám naše služby páčia, odporučte ich a odmeníme aj Vás. Stačí nás kontaktovať a zľavy alebo podiel s predaja je váš.

Naši spokojní klienti sú pre nás najdôležitejším propagačným médiom.

Pin It on Pinterest