+ (421) 915 390 702 info@servis-repas.sk

RENOVÁCIA A PREDAJ LACNEJ TECHNIKY

V dnešnej dobe sa otázka financií skloňuje oveľa častejšie, než tomu bolo v minulosti. Je to však len jeden z mnohých dôvodov, ktoré nás viedli k vytvoreniu produktovej rady Refurbished. K predaju tohto produktu nás ďalej viedla aj myšlienka šetrenie životného prostredia, pretože pri výrobe nového počítača sa spotrebujú približne 3000 kilowatthodín elektrickej energie (čo je zhruba ročná spotreba malé domácnosti) a 1,5 tony surovín.

“Cena produktu je až o 40-60% nižšia ako pôvodná trhová cena produktu vrátane 24 mesačnej záruky a našej garancie kvality produktu.”

Jedná sa o počítače od uznávaných výrobcov (hp, dell, fujitsu, ibm, lenovo), ktoré boli pár rokov používané. Väčšinou pochádzajú zo zahraničia z takzvaného operatívneho lízingu.

Operatívny lízing je špeciálna služba, kde firmy, ktoré ju poskytujú zákazníkovi, počas doby uzatvorenia zmluvy zabezpečujú kompletnú starostlivosť o výpočtovú techniku. Počítače v operatívnom lízingu sa najčastejšie po 2 rokoch menia za nové. Zákazníkmi takýchto firiem sú väčšinou banky a veľké inštitúcie, pre ktoré je výhodnejšie mať externého správcu informačných technológií.

Následne sa tieto použité počítače skontrolujú a vrátia do predaja za výrazne nižšie ceny. Ako repasované sa niekedy predávajú aj počítače nové, ktoré neboli predané včas alebo boli dlhodobo vystavované a predvádzané v obchodoch.

ZARIADENIA PRED NÁVRATOM NA TRH PREBIEHAJU PODROBNEJ KONTROLE:

  • výmena nefunkčných komponentov a zlepšenie výkonu (rozšírenie RAM)
  • preinštalovanie Windowsu a softvéru
  • podrobné testovanie
  • dôkladné vyčistenie od prachu a nečistôt, výmena teplovodivej pasty

Takže sa nemusíte báť, že takýto počítač nebude funkčný.

VÝHODY REPASOVANÝCH POČÍTAČOV

NÍZKA CENA

Jednoznačne najväčšia výhoda oproti novým počítačom. Cena výpočtovej techniky dnes klesá veľmi rýchlo. Počítač po jednom roku používania stratí 50% z pôvodnej ceny a pri tom je stále plne funkčný. Repasovaný počítač, určený na kancelársku prácu a internet kúpiť už za 150€.

100% FUNKČNÝ A SO ZÁRUKOU

Ako je už spomenuté vyššie, všetky repasy sú kontrolované, takže nehrozí, že po rozbalení, vám doma nebude fungovať. Navyše máte aj záruku 1 alebo 2 roky, počas ktorej vám bezplatne opravíme počítač v prípade hardverovej poruchy.

POUŽITIE

Repasované počítače sú určené na použitie v domácnostiach, v školách a vo firmách. Bezproblémov na nich spustíte všetky bežne používané aplikácie, ktoré používa väčšina používateľov (internet, skype, office, hry). Väčšina používateľov sa potrebuje predovšetkým pripojiť k internetu, poslať email, komunikovať s rodinou cez skype, zahrať si hry a to všetko zvládnete na repasovanom PC.

ORIGINÁLNY WINDOWS

V počítačoch je nainštalovaný originálny Windows 7,8 alebo 10

OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Kúpou repasovaného počítača pomáhate chrániť životné prostredie, pretože sa redukuje vznik elektroodpadu.

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

 Ste právnicka alebo fyzická osoba ? Pri nákupe viacerých zariadení máme pre Vás pripravené výhodné množstevné zľavy. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru, radi vám pomôžeme vybrať tu najvýhodnejšiu zostavu.

+421 915 390 702

info@servis-repas.sk

ZARÁBAJTE SPOLU S NAMI

Máme tu vždy niečo pre každého.

Najlepšia referencia je tá, ktorá prichádza priamo od spokojných klientov. Ak sa Vám naše služby páčia, odporučte ich a odmeníme aj Vás. Stačí nás kontaktovať a zľavy alebo podiel s predaja je váš.

Naši spokojní klienti sú pre nás najdôležitejším propagačným médiom.

Pin It on Pinterest